چگونه می‌خواهیم پاسخگوی خون شهدا باشیم؟!

امام جمعه باقرشهر در شروع خطبه های خود اظهار داشت: حبیب نجار یا مومن آل فرعون که آیه‌ای نیز راجبش نازل شده زحمات زیادی کشید تا مردم را به خدا پرستی دعوت کند اما نه تنها حرف هایشان را گوش ندادند بلکه حیله کرده و ایشان را به شهادت رساندند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، امام جمعه باقرشهر در شروع خطبه های خود اظهار داشت: حبیب نجار یا مومن آل فرعون که آیه‌ای نیز راجبش نازل شده زحمات زیادی کشید تا مردم را به خدا پرستی دعوت کند اما نه تنها حرف هایشان را گوش ندادند بلکه حیله کرده و ایشان را به شهادت رساندند.

استیری در تکمیل صحبت‌های خود گفت: در آیات قرآن آمده است بعد از اینکه حبیب نجار، مومن آل فرعون را به شهادت رساندند بلافاصله در زندگی برزخی، بهشت برزخی را تجربه کرده و گفتند: کاش قوم من می‌دانستند که خدای مهربان با من چه کرد.

استیری افزود: در عالم برزخ هم نعمت های الهی برای مومنان و عذاب های الهی برای کافران و گنه‌کاران خواهد بود.

خطیب جمعه باقرشهر بیان داشت: پرونده اعمال گنه‌کاران را به دست چپ میدهند و یا لیتنی گویان می‌گویند: ای کاش پرونده اعمال خود را نمی‌دیدم، ای کاش همان مرحله اول ک مرده بودم همه جیز تمام شده بود.

امام جمعه باقرشهر با عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سلیمانی اظهار داشتند: ایشان در درگاه خداوند متعال مقام داشتند و دشمنان با شنیدن اسم ایشان به سوراخ های خود رفته و لرزه به اندامشان می‌افتاد.

همچنین در حاشیه قرائت خطبه ها بیانیه مقام معظم رهبری توسط حجت الاسلام شم آبادی خوانده شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *