کارآفرین برتر کشوری و استانی در شهرستان ری

زینب غلامی بانوی کارآفرین با سابقه‌ای حدود ده سال در شهرستان ری خصوصا باقرشهر، کهریزک، روستای اشرف اباد، سیمان تهران، غنی اباد و محمود اباد تا کنون توانسته 900نفر را به صورت مستقیم در شهرستان ری مشغول به کار نمایید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ زینب غلامی مدیر عامل شرکت تعاونی فرش افلاک ترنج و از کار افرینان برتر کشوری و استانی شهرستان ری میباشد.

وی با سابقه‌ای حدود ده سال در شهرستان ری خصوصا باقرشهر، تا کنون توانسته 900نفر را به صورت مستقیم در شهرستان ری خصوصا باقرشهر، کهریزک، روستای اشرف اباد، سیمان تهران، غنی اباد و محمود اباد مشغول به کار نمایید.

گفتنی است؛ اکثرا این زنان سرپرست خانوار و یا بد سرپرست هستند.خانوم غلامی در سال96 مسابقه بزرگ ری بافت با کمک فرمانداری شهرستان ری در سطح شهرستان ری و در روستا محمود اباد برگزرا کرد که این مراسم همزمان با جشن بزرگ دهه فجر با حضور سرکار خانم ابتکار معاون محترم ریاست جمهور انجام شد.

مسابقه فرش ری بافت در کل شهرستان ری برگزار شد و حدود 300نفر شرکت کننده داشت این مسابقات با هدف ترویج فرهنگ فرش بافی و تولید فرش دستباف و اشتغال‌زایی صورت انجام شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *