×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدرسه پسرانه متقین روستای قمصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای دانش آموزان مدرسه پسرانه متقین روستای قمصر با حضور دهیار و رئیس شورای اسلامی قمصر، فرماندهی و کارشناسان کلانتری۱۷۵ باقرشهر برگزار شد.

اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر در حاشیه این کارگاه شناخت آسیب های اجتماعی و نحوه پیشگیری از آن در بین جوانان، نوجوانان و … برای خانواده ها مهم ارزیابی کرد و ریشه یابی برای شناخت دلایل بروز این آسیب ها در اجتماع را برای مصون ماندن از خطرات و آسیب های احتمالی، امری ضروری دانست.
محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی قمصر نیز در حاشیه این کارگاه در تشریح ابعاد آسیب های اجتماعی به رفتارهای پرخطر اشاره کرد و افزود: خشونت و گسترش انواع آن در بین افراد جامعه، مخاطره آمیز ترین نوع آسیب اجتماعی است که ناشی از هدف عمدی مرتکب شونده به قصد وارد ساختن آسیب و زیان جسمی یا روحی به دیگران است و بد اخلاقی ، کردار ناپسند و عمل مجرمانه فرد خاطی در این زمینه موجب بروز این شیوه مذموم در ارتباطات فردی و اجتماعی است.

سرگرد داود آقازاده فرمانده کلانتری ۱۷۵ باقرشهر بعنوان سخنران این مراسم عوامل بروز آسیب های اجتماعی، اعتیاد به مواد مخدر و در مرحله اول گرایش به مصرف سیگار را دروازه ورود به صحنه انواع آسیب ها برشمرد و مراقبت دانش آموز در انتخاب دوست را اولویت مهم دانست.

در این کارگاه آموزشی سرگرد آقازاده، فرمانده کلانتری ۱۷۵ باقرشهر در خصوص انواع مواد مخدر و اثرات سوء ناشی از استعمال آن ها، مباحثی ایراد نمودند.

سپس کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی ناشی از استعمال مواد مخدر به مدت یک ساعت و نیم برگزار گردید و پرسش و پاسخ دانش آموزان نیز بخش دیگری از این جلسه بود.
این کارگاه آموزشی به همت دهیاری و شورای اسلامی و مدیریت مدرسه پسرانه متقیت روستای قمصر و با همکاری کلانتری ۱۷۵ باقرشهر برگزار شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.