کافه کتاب روستای عمادآور به دست اصحاب رسانه افتتاح شد

همزمان با گرامیداشت هفته دولت اولین کتابخانه روستای عمادآور با عنوان کافه کتاب با حضور فاطمه فکوریان بخشدار بخش مرکزی و سید حسن صفوی رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی و جمعی از اصحاب رسانه در دهیاری عمادآور افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، همزمان با گرامیداشت هفته دولت اولین کتابخانه روستای عمادآور با عنوان کافه کتاب با حضور فاطمه فکوریان بخشدار بخش مرکزی و سید حسن صفوی رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی و جمعی از اصحاب رسانه در دهیاری عمادآور افتتاح شد.

کافه کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و در راستای گسترش و توسعه فرهنگ مطالعه و سلامت اجتماعی اهالی روستا به همت مجموعه ی دهیاری و شورای اسلامی عمادآور در مدت زمان 7 روزه با حداقل امکانات و با استفاده از وسایل مستعمل مدارس تجهیز و تکمیل شد.

در کافه کتاب حدودا 2 هزار جلد کتاب در حوزه فرهنگی، آموزشی ، هنری، کودک، نوجوان و…. مشتاقانه در انتظار دوستداران مطالعه و کتاب می باشند.

طرح نذر فرهنگی که نشات گرفته از هفته فرهنگی در بخش مرکزی ری می باشد نیز در کافه کتاب اجرا شده است و حدودا 250 جلد کتاب در راستای اجرای طرح نذر فرهنگی از سوی اهالی به این کتابخانه اهدا شده است.

فضای بیرونی کافه کتاب مجهز به میز و صندلی و نیمکت می باشد که علاقه مندان به مطالعه می توانند از این محیط استفاده کنند.

دوستداران کتاب می توانند هر روز از ساعت 8 الی 16 به کافه کتاب مراجعه کنند و کتاب های مورد نظر خود را به امانت ببرند.

کافه کتاب در دهیاری عمادآور واقع در بخش مرکزی شهرستان ری 4 شهریور ماه همزمان با هفته گرامیداشت دولت افتتاح شد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *