×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

کمک های نقدی به دانش‌آموزان استثنایی مدرسه شهیدان تقی زاده کهریزک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، در این اقدام نیکوکارانه که با بازدید جمعی از همکاران بیمارستان بانک ملی ایران همراه شد، حسینعلی سخندان مدیر بیمارستان بانک ملی ایران ضمن دیدار صمیمی با کارکنان، دانش ‌آموزان و جمعی از والدین دانش آموزان مدرسه، از اقدامات و خدمات ویژه کارکنان بیمارستان به این دانش‌آموزان در آینده سخن گفت.
مدیر بیمارستان بانک ملی ایران با مهم و ارزشمند خواندن کار و فعالیت در مراکز و مدارسی که دانش‌آموزان با نیازهای ویژه درحال تحصیل هستند، گفت: انجام چنین فعالیت ها و کمک هایی به دانش آموزان نیازمند به ویژه استثنایی کار ارزشمند و بزرگی است که رضایت خداوند متعال را به دنبال خواهد داشت.
سخندان افزود: جمعی از کارکنان بیمارستان بانک به منظور کمک و حمایت از دانش‌آموزان این مرکز با جمع آوری کمک های نقدی به عنوان کمک هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان اهدا نمودند تا تحصیل برای این دانش آموزان آسان شود.
وی هدف اصلی این اقدام مهم را کمک در زمینه های مادی و معنوی برای اجرای برنامه ها و پرداخت هزینه های درمانی، دارویی، بهداشتی، آموزشی، توانبخشی و…دانش آموزان استثنایی برشمرد.
دکتر زهرا السادات دیباجی رئیس دانشکده پرستاری ، فریبا غفاری معاون پرستاری و جمعی از متخصصین و مسئولین بخش های مختلف بیمارستان بانک ملی ایران در این بازدید حضور داشتند و از نزدیک با مسائل و مشکلات دانش آموزان استثنایی مدرسه ابتدایی شهیدان تقی زاده کهریزک آشنا شدند و در پی آن نیازهای بهداشتی و درمانی آنان مورد بررسی قرار گرفت.
گفتنی است، در مدرسه ابتدایی شهیدان تقی زاده کهریزک دانش‌آموزان استثنایی کم توان ذهنی، چند معلولیتی، اوتیسمی و ناتوان جسمی حرکتی تحت تعلیم و مشغول به تحصیل هستند

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.