در دهیاری روستای جهان آباد؛

گرامیداشت روز دهیار/ آغاز به کار رسمی دهیاری جهان آباد

مراسم گرامیداشت روز دهیار در بخش کهریزک برگزار شد و دهیاری جهان آباد رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ ظهر امروز مراسم گرامیداشت روز دهیار با حضور حسین توکلی کِجانی بخشدار کهریزک، کلهر رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک، روسای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای تابعه بخش کهریزک در ساختمان دهیاری روستای جهان آباد برگزار شد.

در این مراسم بخشدار کهریزک ضمن تبریک روز دهیار، 14 تیر سالروز تاسیس دهیاری های خودکفارا نقطه عطف پیوند حاکمیت با مشارکت مردمی در مناطق روستایی دانست و افزود: امروز در بخش کهریزک تعامل سازنده ای در مدیریت روستایی وجود دارد و دهیاران بخش کهریزک اقدامات موثری در حوزه های عمرانی، فرهنگی، کارآفرینی و… انجام داده اند که جا دارد از تلاش و خدمات ارزنده آنها تقدیر و تشکر نمایم.

ایشان نگاه دولت تدبیر وامید را به مناطق روستایی ویژه عنوان نمود و افزود: با پیگیری معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری اعتبارات قابل توجهی به مناطق روستایی تخصیص یافته که بایستی با همدلی اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران و همچنین مشارکت مردمی، روستاهای بخش کهریزک در مسیر رشد و شکوفایی و آبادانی قرار گیرند.

در حاشیه این مراسم با حکم بخشدار کهریزک، میثم ساری بعنوان اولین دهیار جهان آباد منصوب گردید و طی آن دهیاری جهان آباد رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *