کسب موفقیتی دیگر توسط جوانان باقرشهر؛

پیمان درویش رئیس انجمن فوتبال دانشگاه پیام نور شد

پیمان درویش جوان تحصیلکرده و خوش آتیه باقرشهری طی حکمی از سوی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور، به عنوان رئیس انجمن فوتبال دانشگاه های پیام نور استان تهران منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ پیمان درویش جوان تحصیلکرده و خوش آتیه باقرشهری طی حکمی از سوی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور، به عنوان رئیس انجمن فوتبال دانشگاه های پیام نور استان تهران منصوب شد.

با تصمیم اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور، پیمان درویش جوان خوش آتیه و تحصیلکرده ورزش باقرشهر به عنوان رئیس انجمن فوتبال دانشگاه های پیام نور استان تهران منصوب و روز گذشته حکم مسئولیت خود را از دکتر نصیرزاده مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور دریافت نمود.

پیمان درویش که هم اکنون مسئول بسیج ورزشکاران ناحیه ۱۶ تهران می باشد، از جمله ورزشکاران بادانش شهرستان ری است که طی سال های گذشته با گذراندن دوره های مختلف علمی و تخصصی ورزش و همچنین حُسن سابقه در همکاری با تیم های مختلف ورزشی، به چهره ای شناخته شده در ورزش شهرستان ری تبدیل شده است.

ورزش باقرشهر که طی سال های اخیر با حضور مدیران و مربیانی کارآمد و با دانش و همچنین نسلی جوان و پراستعداد در رشته های مختلفی همچون کشتی، بسکتبال، فوتبال و ورزش های رزمی افتخارات پرشماری کسب کرده است، بی شک با کسب مسئولیت استانی و کشوری توسط افراد بومی مانند پیمان درویش می تواند حرف های زیادی در آینده ای نزدیک داشته باشد؛کمی قبل تر هم بهروز مرادی و محمد فاتحی دوجوان ارزنده باقرشهری نیز به عنوان رئیس انجمن تکواندو و کشتی دانشگاه پیام نور منصوب شده بودند، که این مهم نشان دهنده پتانسیل بالای جوانان باقرشهری است.

امید است با نصب العین قرار دادن تقوا ، تلاش و پشتکار و با استفاده از نیروهای کار آمد جوان و متعهدی همچون پیمان درویش و همچنین بهره گیری از تجارب پیشکسوتان، برای رشد و گسترش ورزش در میان دانشجویان گام های مثبتی برداشته شود.

گفتنی است پیمان درویش دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی و مدیریت ورزش است که سوابقی همچون مسئول روابط عمومی هیئت کشتی باقرشهر، دبیر هیئت کشتی شمیرانات و رئیس بسیج ورزشکاران ناحیه ۱۶ شهر تهران را در کارنامه ورزشی خود دارد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *