کسب چهار مدال رنگارنگ توسط ووشوکاران باقرشهر در مسابقات قهرمانی استان تهران/مجید چزانی فنی ترین مربی مسابقات شناخته شد

مسابقات ووشو قهرمانی استان تهران که از ابتدای هفته جاری به همت سازمان بسیج شهرداری تهران و با حضور بیش از 12 تیم آغاز شده بود، با شناخت نفرات برتر هر وزن به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ مسابقات ووشو قهرمانی استان تهران که از ابتدای هفته جاری به همت سازمان بسیج شهرداری تهران و با حضور بیش از ۱۲ تیم آغاز شده بود، با شناخت نفرات برتر هر وزن به کار خود پایان داد.

در این مسابقات که با هدف استعدادیابی و انتخابی استان تهران جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور در چهار بخش تالو، ساندا، توئی شو و دوئلین برگزار می شد، بیش از ۱۰۰ شرکت کننده از ۱۲ تیم و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان حضور داشتند.

عماد یعقوبی، حسین عبدالهی، میر یوسف موسوی و احمد قربان پور چهار نماینده باقرشهر در این مسابقات بودند که با ارائه مبارزاتی چشم نواز و زیبا، موفق به کسب چهار مدال رنگارنگ در این مسابقات شدند.

همچنین هدایت نمایندگان باقرشهر در این مسابقات به عهده استاد مجید چزانی مربی ارزنده باقرشهری بود که توانست با هدایت شاگردان خود چشم همگان را به خود خیره سازد و در پایان این مسابقات از سوی کمیته فنی به عنوان فنی ترین مربی مسابقات شناخته شد.

گفتنی است؛ این مسابقات به مناسبت فرارسیدن یوم اله ۹ دی و به همت سازمان بسیج شهرداری تهران و با همکاری هیئت ووشو استان تهران به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شهید حیدرنیا تهران برگزار شد.

انتهای پیام/ح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *