دبیر اتحادیه چلوکبابی ها و غذاخوری شهرستان ری خبر داد؛

کشف و امحای گوشت فاسد در یکی از تالارهای شهرستان ری+تصویر

دبیر و سخنگوی اتحادیه چلوکبابی ها و غذاخوری شهرستان ری با اعلام این خبر گفت: روز گذشته و در حین اجرای گشتی مشترک با نهاد های مربوطه، ده ها کیلو گوشت فاسد و غیر قابل استفاده از انبار یکی از تالارهای شهرستان کشف و امحاء شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ داود سالمی دبیر و سخنگوی اتحادیه چلوکبابی ها و غذاخوری شهرستان ری با اعلام این خبر گفت: روز گذشته و در حین اجرای گشتی مشترک با نهاد های مربوطه، ده ها کیلو گوشت فاسد و غیر قابل استفاده از انبار یکی از تالارهای شهرستان کشف و امحاء شد.

سالمی در ادامه اظهار داشت: اتحادیه چلوکبابی ها و غذاخوری(تالار و رستوران) شهرستان ری به صورت مرتب ماهانه گشت هایی با همکاری ارگان های مرتبط در شهرستان در راستای خدمت رسانی به مردم شریف ری اجرا می نماید؛ در یکی از همین گشت ها که به صورت مشترک با اداراتی همچون تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، اماکن و دامپزشکی شهرستان ری برگزار می شد، مقداری گوشت غیرقابل مصرف و فاسد کشف و امحاء گردید.

سخنگوی اتحادیه چلوکبابی ها و غذاخوری شهرستان ری در ادامه خاطرنشان کرد: گوشت های فوق در انبار لوازم تالار کشف گردید و به دلیل بوی تعفن و فساد مشهود در همان لحظه اول شناسایی و محرز شد که قابلیت مصرف ندارد و ضمن صورت جلسه با مدیریت تالار به تعزیرات حکومتی شهرستان ری معرفی شد.

انتهای پیام/ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *