شهردار کهریزک؛

آمادگی کامل شهرداری کهریزک برای تفکیک و صدور پروانه املاک واقع در محدوده قانونی شهر

شهردار کهریزک با اعلام این خبر اظهار داشت: در صورتیکه هرکدام از املاک دیون خود را در قبال شهرداری انجام داده باشند شهرداری کهریزک نسبت به صدور پروانه ساختمان اقدام خواهد نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ رامین عربی شهردار کهریزک با اعلام این خبر اظهار داشت: در صورتیکه هرکدام از املاک دیون خود را در قبال شهرداری انجام داده باشند شهرداری کهریزک نسبت به صدور پروانه ساختمان اقدام خواهد نمود.

Image result for ‫شهردار کهریزک‬‎

هفته گذشته نوشته هایی با موضوع تعیین تکلیف زمین های قلعه سنگی و ورزشکاران به روی دیوارهای نقاط مختلف شهر کهریزک نصب شده بود و تصاویر آن هم در شبکه های مجازی کهریزک و شهرستان ری به سرعت پیچید.

در همین راستا رامین عربی شهردار کهریزک در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار باقرشهرنیوز به شفاف سازی موضوع فوق پرداخت و اظهار داشت: اکثر اراضی قلعه سنگی به صورت مشاعات بوده و برابر نص صریح تبصره ۳ ماده ۱۰۱ قانون شهرداری ها برای تفکیک اراضی می بایست سند مالکیت ششدانگ ارائه گردد؛ در صورتی که اراضی فوق این گونه نیست.

وی افزود: اراضی قلعه سنگی فاقد سند شش دانگ بوده و ابتدا می بایست سهم هرمالک از پلاک اصلی مشخص و پس از طی مراحل قانونی افراز شود و سپس تفکیک طبق ماده ۱۰۱ قانون شهرداری ها صورت پذیرد.

شهردار کهریزک در ادامه گفت: در مورد اراضی که قبلا توسط شهرداری تفکیک گردیده و تحت عنوان تعاونی های مختلف می باشند؛ هم اگر هرکدام از املاک دیون خود را در قبال شهرداری انجام داده باشند، شهرداری نسبت به صدور پروانه ساختمان اقدام خواهد نمود، در غیر اینصورت می بایست تعاونی های فوق به شهرداری مراجعه و پس از تادیه دیون مذکور اقدامات بعدی انجام می پذیرد.

عربی با بیان اینکه مدیران شهری برآمده از مردم هستند و باید برای مردم هم کار کنند، گفت: بنده و همکارانم در شهرداری آماده شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادهای سازنده شما مردم شریف کهریزک هستیم؛ شهرداری هم آمادگی خود را برای تفکیک و صدور پروانه و ارائه خدمات به املاک واقع در محدوده قانونی شهر بر اساس قوانین و مقررات مربوطه اعلام می نماید.

انتهای پیام/ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *