فرماندار شهرستان ری؛

مهم ترین پیام شهدا حفظ وحدت و همدلی و انسجام ملی بود

فرماندار شهرستان ری اظهار داشت: مهم ترین پیامی که همواره شهدا از ما خواسته اند، حفظ وحدت، همدلی و انسجام ملی بوده است و ما هم باید این پیام را سرلوحه امورات خود در زندگی قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ هدایت اله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری در آئین غبار روبی مزار شهدای ۱۸دی شهرستان ری در بهشت زهرا(س) اظهار داشت: شهرری همواره در تاریخ انقلاب اسلامی یک نقطه عطف به شمار می رفته و همیشه مورد توجه مبارزان و انقلابیون بوده است.

وی افزود: کانون بسیاری از برنامه ریزی ها و فعالیت های انقلابیون ری بوده است و ری همواره در کنار امام و مبارزان قرار داشته است و سعی داشته نقش خود را در تحقق اهداف والای امام و نظام و انقلاب به خوبی ایفا نماید؛ شکر خدا به میمنت حضور مردم ری در صحنه، انقلاب ایران سرعت بیشتری گرفت و قیام تاریخی مردم ری در ۱۸ دی ماه یکی از روزهای بیاد ماندنی این انقلاب است.

فرماندار شهرستان ری در ادامه خاطرنشان کرد: در این قیام ۴ عزیز توسط عوامل رژیم شاه به شهادت رسیدن و به خاک و خون غلتیدند؛ ما هم امروز بر سر مزار این شهدای والامقام حاضر شدیم تا هم تجدید میثاق کنیم به آرمان های این شهدا و هم عهد و میثاقی دوباره ببندیم تا در راه و مسیر شهدا ثابت قدم بمانیم که یقینا این اتفاق به وحدت و انسجام ملی می انجامد.

وی در ادامه گفت: دشمنان این نظام وقتی از تقابل مستقیم با کشور نا امید شدند سعی کردند تا به جنگ نرم با کشورمان بپردازند و یکی از ابزارهای مهم این جنگ نرم اختلاف افکنی بین آحاد ملت،  ملت و دولت، ملت و نظام و بین خانواده ها است که این ابزار مهم ترین ابزار دشمن است و می تواند جمهوری اسلامی را دچار چالش کند.

جمالی پور اظهار داشت: امروزه شاهد بسیاری از بداخلاقی ها در کشور هستیم که مطمئنا این بداخلاقی ها اگر اصلاح نشود به نظام آسیب خواهد رساند؛ شهدا هم از ما همیشه یک موضوع و پیام را خواسته اند و آن هم انسجام و وحدت و همدلی بود و این پیام هم باید امروزه سرلوحه امور قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم که این انقلاب به نهضت حضرت ولی عصر متصل شده و از راه و سیر شهدا پاسداری کنیم، راهی جر اتحاد و همدلی و انسجام ملی حول محور ولایت و آرمان های امام و شهدا نداریم؛ امروز هم میثاق می بندیم که در این مسیر ثابت قدم بمانیم تا مسیر وحدت بخش را همچنان ادامه دهیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *