هدایت الله جمالی پور، معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری:

18 تا 23 آذرماه هفته فرهنگی ری نامگذاری می شود

کلیات طرح نامگذاری هفته فرهنگی ری در شورای فرهنگی عمومی شهرستان تصویب و جزئیات آن نیز در دست بررسی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ هدایت الله جمالی پور در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری از نامگذاری 18تا 23آذرماه به نام هفته فرهنگی ری خبر داد و اظهار داشت: کلیات این طرح در شورای فرهنگی عمومی شهرستان تصویب و جزئیات آن نیز در دست بررسی است.
وی تصریح کرد: هم اکنون کمیته ای متشکل از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری منطقه 20، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار، اداره تبلیغات اسلامی و مسئول فرهنگی آستان عبدالعظیم(ع) در این زمینه تشکیل شده است.
معاون استاندار تهران افزود: این کمیته در طی سه هفته آینده تشکیل جلسه می دهد و برنامه های این هفته را به صورت ویژه و کارشناسی بررسی می کند.
وی با بیان ظرفیت های فرهنگی و گردشگری ری گفت: این شهرستان در پیروزی انقلاب اسلامی، تمدن و معارف دینی و حوزه گردشگری پیشقدم بوده و در تمامی مراحل انقلاب درخشیده است.
جمالی پور افزود: شخصیت های فرهنگی بسیاری در این شهرستان مدفون هستند که نیاز است تا چهره این اشخاص برای مردم به خوبی تفهیم شود.
وی عنوان کرد: دانشگاه ها درهفته فرهنگی ری وارد عمل شوند و با برگزاری همایش در حوزه کاری خود، تمامی ظرفیت های این شهر را به مردم نمایش دهند، ضمن اینکه دستگاه های اداری شهرستان ری باید در این زمینه هم افزایی بیشتری داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *