×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

به کابینت ساز گفتم شوهردارم ولی او دست بردار نبود تا اینکه …

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، با اعلام نظریه کارشناسی آتش نشانی مبنی عمدی بودن آتش سوزی ، پرونده مقدماتی با موضوع “حریق عمـدی” تشکیل و به دستور رئیس شعبه ۱۰۲ دادگاه عمومی کهریزک ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

️چند روز پس از ارجاع پرونده به پایگاه نهم پلیس آگاهی ، شاکی پرونده با حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی اعلام داشت : “فرد ناشناسی طی تماس تلفنی مدعی شده که خودرو بنده را اشتباها آتش زده است ؛ این شخص در صحبت هایش مدعی بود که با شخصی بنام “علی . الف” که در همسایگی ما زندگی می کند ، اختلاف مالی به مبلغ ۲۷۰ میلیون پیدا کرده و از آنجائیکه علی . الف حاضر به پرداخت این مبلغ به وی نشده ، او نیز به قصد انتقام گیری تصمیم به آتش زدن خودروی شخصی او گرفته اما خودرو مرا به اشتباه ، آتش زده است “.

?با توجه به اظهارات مالباخته ( شاکی پرونده ) در خصوص تماس تلفنی فرد ناشناس ، “علی . الف” در همسایگی مالباخته شناسایی و تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت اما علی در اظهاراتش عنوان کرد که با هیچ شخصی ، هیچگونه اختلاف مالی و یا شخصی ندارد که در ادامه تحقیقات ، صحت اظهاراتش بررسی و کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که فرد ناشناس قصد به انحراف کشیدن مسیر تحقیقات را داشته است .

در ادامه رسیدگی به پرونده ، همسر مالباخته با حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان اعلام داشت : “جوانی که از چندی پیش برایم مزاحمت ایجاد کرده ، طی تماس تلفنی عنوان داشت که آتش زدن خودرو کار او بوده است ” .

️همسر مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” چندی پیش تصمیم گرفتیم اقدام به نصب کابینت های چوبی ( MDF ) نمایم ؛ برای نصب کابینت جوانی مراجعه کرد و چند روز مشغول نصب کابینت بود ؛

آخرین روز و پس از تسویه حساب مالی ، این جوان در کمال تعجب به بنده پیشنهاد دوستی داد که بنده به شدت با این موضوع مخالفت کرده و به نوعی او را بیرون کردم با این وجود هربار مزاحم من می شد و مجددا پیشنهاد خودش را مطرح می کرد ؛ چندین بار قصد داشتم تا موضوع را با همسرم در میان بگذارم اما می ترسیدم که اتفاق بدتری بیفتد و به همین علت تصمیم گرفتم تا با گذشت زمان ، این موضوع را به آرامی حل و فصل نمایم که این جوان اقدام به آتش زدن خودرو همسرم کرد ” .

️با شناسایی “محسن . الف” ( متولد ۱۳۶۹ ) ، کارآگاهان پایگاه نهم آگاهی با مراجعه به محل سکونت وی در منطقه باقرشهر ، اقدام به دستگیری وی کردند .

“محسن . الف” در اظهارات اولیه منکر هرگونه آتش زدن و حریق عمدی خودرو متعلق به شاکی پرونده شد اما در ادامه تحقیقات ، با تأیید اظهارات همسر مالباخته به کارآگاهان گفت : ” تصمیم گرفته بودم تا به هر شکل ممکن با …. دوست بشوم اما او هر بار مخالفت می کرد و علت آنرا نیز نمی گفت تا اینکه یک روز او را سوار بر خودرو پرایدش با یک مرد دیدم ؛ گمان کردم که او با شخص دیگری دوست شده .طی چند روزی که برای کابینت کاری رفت و آمد داشتم ، او را چندین بار دیده بودم که با یک پراید سفید رنگ به تردد دارد ؛ تصمیم گرفتم تا خودرو پرایدش را آتش زده تا به نوعی از او انتقام گرفته باشم ؛ شب حادثه با تهیه بنزین به درب خانه اش رفته و پراید او را آتش زدم . چند روز پس از آن متوجه شدم ، مردی که داخل پراید بوده در واقع همسر خانم … بوده است ؛ به همین علت با طرح داستان دروغین اختلاف مالی با همسایه آنها سعی داشتم تا مانع از شناسایی خود توسط پلیس بشوم ” .

سرهنگ کارآگاه حسین زارع ، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : “با توجه به اعتراف صریح متهم به ایجاد حریق عمدی ، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم با تکمیل پرونده روانه زندان شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.