22 بهمن، سرفصل برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه عطف مبارزات ملت ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ سرهنگ اصغر آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، با صدور پيامی فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبريک گفت. متن کامل به شرح زیر است: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یادآور چهل سال پایداری و رشادت زنان و مردان استواریست که برای ماندگاری و عزت سرزمینشان در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ سرهنگ اصغر آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، با صدور پيامی فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبريک گفت.
متن کامل به شرح زیر است:
سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یادآور چهل سال پایداری و رشادت زنان و مردان استواریست که برای ماندگاری و عزت سرزمینشان در یورش تند باد کینه‌ها و دسیسه‌های بی امان همه سرمایه‌های مادی و معنویشان را به قربانگاه عشق بردهاند و افتخاراتی جاودانه آفریده اند.
«والفجر» سوگند هميشه برپا و بر جای ازلی خداوند است كه نويد بخش پگاه روشن پيروزی در افق جهاد امت هاست.
«بهمن» ماه شوريدگان دلداده ای است كه سرمست از كلام و پيام آن پير می فروش، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تكبير» را در همه جاي اين ميهن شكوفاندند دهـه فجر كليد گشاينده ی درهای پيروزی به روی اين ملت عظيم بود كـه« استقلال» و « آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. پيروزی انقلاب اسلامی، فجری بود كه دامن افق ها را روشن ساخت و پرده هاي ظلمت شرق و غرب را از هم دريد و ايران را نور باران كرد.
دهه فجر، مطلع غزل زيبای پيروزی و قصيده بليغ و رسای اسلام بود و چه زيبا مقام معظم رهبري فرمودند كه: دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزش های اسلامی، مقطع رهايي ملت ايران و بخشی از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه ای تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود.»
22 بهمن نه تنها نبايد به عنوان روز پايانی يک رژيم سياسي و آغازی بر حيات رژيم ديگر تلقي گردد. بلكه بايد از آن به عنوان سرفصلی برجسته در تاريخ سياسی ايران و نقطه‌ای عطف در روند مبارزات ملت ايران ياد كرد.
اينجانب به نوبه خودم ايام فرخنده دهه فجر، ايام پيروزی خون برشمشير و حق بر باطل را به تمامي ملت شريف و شهيد پرور ايران تبريک و تهنيت عرض نموده و اميد آن دارم كه هميشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر بوده و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگی رو به سوی افق های روشن حركت كنيم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *