9دی، تبلور احساس درونی خیل دوستداران انقلاب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر، در پیامی فرا رسیدن سالروز حماسه 9دی را تبریک گفتند. متن کامل پیام به شرح زیر است: نهم دی ماه تبلور احساس درونی خیل دوستداران انقلاب بود كه در سایه سار بصیرت و شعور هویدا شد و خروش جاودان این حماسه،‌ چشم فتنه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر، در پیامی فرا رسیدن سالروز حماسه 9دی را تبریک گفتند.

متن کامل پیام به شرح زیر است:


نهم دی ماه تبلور احساس درونی خیل دوستداران انقلاب بود كه در سایه سار بصیرت و شعور هویدا شد و خروش جاودان این حماسه،‌ چشم فتنه را كه كیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را هدف گرفته بود برای همیشه كور كرد. حماسه 9 دی پاسخی روشن به معاندان نظام و عوامل استكبار در حرمت شكنی عاشورا و اهانت به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین(ع) بود.

حماسه نهم دی ماه، نمایش فریاد دین خواهی و ولایت‌مداری و میثاق هوشمندانه و پیمان روشن وفاداری مردم با آرمانهای امام راحل(ره) و رهبری نظام اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای است.
این پیام ضمن گرامیداشت سالگرد خیزش عظیم مردم ولایت مدار ایران در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای (دام ظله ‌العالی) ، بیعت مجدد خود را با آرمانهای امام و شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب به جهانیان اعلام می دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *