از سوی کارکنان بیمارستان بانک ملی ایران انجام شد

به منظور حمایت از دانش‌آموزان معلول نیازمند و استثنایی مدرسه شهیدان تقی زاده کهریزک، کارکنان بیمارستان بانک ملی ایران کمک های نقدی خود را به عنوان کمک هزینه تحصیلی به مدرسه اهدا کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ری:

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ری با بیان اینکه تا کنون ۴هزار تخته چادر از شهرستان ری به مناطق زلزله زده ارسال کرده ایم، گفت: جمع‌ آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم تا چهارم آذر ماه ادامه دارد.

دقایقی پیش منتشر شد،

فرمانده نیروی قدس سپاه، خطاب به رهبر معظم انقلاب نوشت: حقیر به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی در این میدان، با اتمام عملیات آزادسازی ابوکمال آخرین قلعه داعش با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی – صهیونیستی و برافراشتن پرچم سوریه، پایان سیطره این شجره خبیثه ملعونه را اعلام می کنم.

پدیده «نور زلزله» چیست؟

مشاهده یک نور قرمز رنگ پیش از وقوع زلزله کرمانشاه، پرسش‌هایی را در ذهن شهروندان به وجود آورده است.
نور مشاهده شده قبل از زلزله کرمانشاه توسط برخی اهالی روستاهای سرپل ذهاب ، احتمال وقوع پدیده «نور زلزله» در منطقه را مطرح کرده است. پدیده ای که پیش از این در زلزله منجیل و رودبار هم دیده شده بود. کارشناسان ژئو فیزیک در حال بررسی مستندات این موضوع هستند.

حجت‌الاسلام حسن نوروزی ،

حجت‌الاسلام حسن نوروزی گفت: بر این باور هستیم که باید با سران قاچاق مبارزه کرد قطعا اگر سران قاچاق دولتی و ذی نفوذ در دولت نباشند نمی‌توانند چنین کاری انجام دهند.