توسط بخشداری کهریزک؛

کشف و ضبط کارگاه بسته بندی گوشت مرغ های آلوده در باقرشهر+تصاویر

بخشداری کهریزک با همکاری نیروی انتظامی یک کارگاه بزرگ بسته بندی و توزیع گوشت مرغ آلوده را در خیابان انرژی باقرشهر کشف و ضبط نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، بخشداری کهریزک با همکاری نیروی انتظامی یک کارگاه بزرگ بسته بندی و توزیع گوشت مرغ آلوده را در خیابان انرژی باقرشهر کشف و ضبط نمود.

photo_2016-07-29_16-39-43

مهندس موسوی بخشدار کهریزک در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز با اشاره به کشف انبار توزیع توزیع و بسته بندی گوشت مرغ آلوده در باقرشهر گفت: بر اساس گزارشهای واصله به بخشداری کهریزک مبنی بر وجود انبار توزیع گوشت مرغ آلوده، پس از تکمیل تحقیقات و دریافت حکم قضایی دادگاه و با همکاری نیروی انتظامی شهر اقدام به کشف و ضبط یک انبار توزیع مرغ های آلوده نمودیم.

موسوی افزود: با ورود به محوطه این انبار که داخل یه گلخانه نیمه کاره و قدیمی بود؛ با تعدادی از افراد سودجو مواجه شدیم که با آوردن مرغ های منجمد و سپس یخ زادیی آن ها در فضایی کاملا آلوده و غیر بهداشتی، اقدام به بسته بندی، توزیع و ارسال آن ها بصورت مرغ تازه به رستورانها و واحدهای عرضه گوشت مرغ تهران و شهرهای اطراف می کردند.

photo_2016-07-29_16-39-33

وی با بیان کلیه گوشت مرغ های این انبار ضبط و  جهت نمونه برداری و آزمایش به یک واحد تحت نظارت سازمان دامپزشکی ارسال می شود افزود: این گوشت مرغ های آلوده پس ازاخذ حکم قضایی معدوم خواهد شد.

photo_2016-07-29_16-39-26

بخشدار کهریزک در پایان به دستگیری دو فرد در این ارتباط اشاره کرد و گفت : امیدواریم متهمان این پرونده در دادگاه مربوطه به اشد مجازات محکوم شوند تا درس عبرتی برای سایر اشخاص سودجویی که منافع خود را به سلامت مردم ترجیح می دهند،بشود.

انتهای پیام/ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *