با حضور معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران؛

دومین جلسه شورای ورزش و جوانان بخش کهریزک برگزار شد/گزارش تصویری

دومین جلسه شورای ورزش و جوانان بخش کهریزک عصر امروز با حضور رووسای ادارات و دستگاه های اجرایی منطقه و همچنین پیشکسوتان ورزشی باقرشهر و کهریزک به ریاست سید ناصر موسوی در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، دومین جلسه شورای ورزش و جوانان بخش کهریزک عصر امروز با حضور رووسای ادارات و دستگاه های اجرایی منطقه و همچنین پیشکسوتان ورزشی باقرشهر و کهریزک به ریاست سید ناصر موسوی در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد.

img_0359

این جلسه که با هدف پیگیری مصوبات جلسه اول شورای ورزش در تیرماه سال جاری و همچنین معرفی رووسای جدید ادارات ورزش و جوانان باقرشهر و کهریزک برگزار می شد، تعامل و وحدت ادارات و دستگاه های اجرایی با اداره ورزش و جوانان منطقه به جهت رشد و توسعه ورزش شهرهای باقرشهر و کهریزک و همچنین توجه ویژه به ورزش روستایی و ورزش بانوان مورد تاکید قرار گرفت.

مهندس موسوی بخشدار کهریزک، مجتبی جانعلی معاون مدیرکل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، حسین آریان نژاد معاون سیاسی بخشدار، رضا عباسی رئیس شورای اسلامی کهریزک، کاظم عبادی عضو شورای اسلامی باقرشهر، سید عباس عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر، جواد ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان کهریزک، سروان دارستانی مسئول تربیت بدنی سپاه روح اله(ره)، عبداله بیاتی معاون شهردار کهریزک به همراه جمعی از پیشکسوتان، قهرمانان و مربیان ورزشی منطقه و همچنین نمایندگانی از کلانتری، شهرداری باقرشهر، اداره جهاد کشاورزی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  و ستاد نماز جمعه از حاضرین در این جلسه بودند.

img_0314

img_0310

باید از تمام ظرفیت های موجود استفاده کرد

در بخش اول این جلسه سید ناصر موسوی بخشدار کهریزک و رئیس شورای ورزش این بخش ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و خوش آمد گویی به حاضرین جلسه اظهار داشت: باقرشهر و کهریزک از شهرهای پر استعداد استان تهران می باشند که خوشبختانه از زیرساخت های نسبتا خوبی هم در حوزه ورزش برخوردار هستند؛ به همین دلیل دستگاه های اجرایی باید با همکاری ادارات ورزش و جوانان منطقه، از تمام ظرفیت های موجود در راستای توسعه و گسترش ورزش بخش استفاده نمایند.

وی در ادامه از رووسای ادارات ورزش و جوانان باقرشهر و کهریزک درخواست کرد تا گزارشی از اماکن ورزشی موجود و فعالیت های صورت گرفته خود ارائه نمایند تا مسائل، مشکلات و کمبودهای ورزش منطقه مورد نقد و بررسی قرار گیرد و در صورت امکان تصمیمات لازم در خصوص برطرف شدن آن ها گرفته شود.

img_0338

اتخاذ سیاست های متناسب با ظرفیت ورزشی منطقه

مجتبی جانعلی معاون مدیر کل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری هم در سخنرانی کوتاهی خواستار ایجاد هماهنگی و هم افزایی میان دستگاه ها و ادارات برای شکل گیری وحدت رویه در اتخاذ سیاست های متناسب با ظرفیت ورزشی منطقه شد.

سید عباس عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر هم به ارائه گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته پیرامون مصوبات شورای قبل و همچنین گزارش مختصری از عملکرد اداره ورزش و جوانان باقرشهر در شش ماه نخست سال ۹۵، مدالهای کسب شده از سوی ورزشکاران و تیم های اعزامی به مسابقات استانی و کشوری، زیر ساخت های موجود در سطح شهر و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی پیش بینی شده در ۶ ماهه دوم سال ۹۵ را ارائه نمود.
عبدالهی در ادامه با تشکر از همکاری خوب ستاد نماز جمعه، شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر در تقدیر از قهرمانان ملی و بین المللی منطقه، از رئیس جلسه خواست تا برگزاری با شکوه مراسم تقدیر از قهرمانان، نخبگان و برگزیدگان ورزشی را مصوب نمایند.
img_0334
توجه ویژه به ورزش همگانی و امور بانوان
در ادامه رضا عباسی رئیس شورای اسلامی کهریزک هم ضمن تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی، خواستار توجه ویژه به ورزش همگانی شد و گفت: ورزش همگانی از عوامل سلامت جامعه است و توسعه آن نیازمند مشارکت همه جانبه مردم و مسئولین است.

توجه به ورزش بانوان دیگر موضوع مطرح شده از سوی رئیس شورای اسلامی کهریزک بود؛ وی اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ ورزش بعنوان عامل سلامتی بانوان و افزایش امید به زندگی در جامعه بسیار موثر خواهد بود و به همین منظور شورای اسلامی کهریزک آماده هرگونه همکاری با دستگاه های اجرایی در ارائه خدمات مطلوب ورزشی در حوزه همگانی و بانوان می باشد.

img_0346

در بخش پایانی این جلسه نیز جمعی از پیشکسوتان و صاحب نظران ورزش به ترتیب دقایقی پیرامون موضوعات و مشکلات ورزشی منطقه سخنانی را مطرح نمودند و ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این شورا، برگزاری این گونه جلسات را باعث تقویت امر ورزش و افزایش روحیه ورزشکاران دانستند.

انتهای پیام/ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *