جشن شکوفه های مهر و دوستی؛

امسال فرهنگسرای آفتاب باقرشهر روزانه پذیرای ۶۰نفر از ایتام شهر است+ تصاویر

همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) سفره احسان به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر و فرهنگسرای آفتاب برپا شد که در مراسم افطاری ۱۲۰ روزه دار از ایتام و خانواده های بی سرپرست حضور داشتند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛آرویی در این باره به خبرنگار ما گفت:جشن شکوفه های مهر و دوستی در فرهنسگرای آفتاب امسال پذیرای ۶۰نفر ازایتام شهر به همراه سرپرست آنان خواهد بود.

وی در ادامه افزود:ای مراسم همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) سفره احسان به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر و فرهنگسرای آفتاب برپا خواهد شد که در مراسم افطاری ۱۲۰ روزه دار از ایتام و خانواده های بی سرپرست حضور خواهند داشت .

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری باقر شهر اظهار داشت:برای سومین سال است که این جشن برپا می شود وهدف از آن تکریم و دلجویی از ایتام است و هدف دیگر پیروی از شیوه و راه و روش انبیا و اولیا و امامان معصوم علیهم السلام است که تکریم ایتام بسیار در دین اسلام سفارش شده است.

وی در پایان تصریح کرد:امیدورایم بتوانیم هر چند کوچک دل ایتام را شاد و با آنان همدردی کرده باشیم و شرایطی بوجود آید که بتوان همه ایتام شهر راپوشش داد تا مشکلات مالی آنان تا حدی رفع شود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *