طرح جزء خوانی قرآنی؛

طرح «بیت النور» در جنوب تهران برگزار شد

مراسم با قرائت یک جزء قرآن کریم ادامه یافت و به ارواح پاک شهیدان شفیعیان، نعمتی، اسماعیلی و چله دوان هدیه شد و سپس از خانواده معزز این شهیدان تکریم به عمل آمد.

طرح «بیت النور» در باقرشهر

به گزارش پایگاه خبری خبری باقرشهرنیوز؛ظهر چهارشنبه و همزمان با ماه مبارک رمضان و با هدف تقویت مراسم های خانگی ختم قرآن کریم، طرح جزء خوانی قرآنی «بیت النور» در منازل شهدای منطقه ۲۰ در حال اجرا است، که این بار این طرح در منزل شهید حسین چله دوان با حضور حجت الاسلام سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری، هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرری، سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ ، حسین نصراالله رئیس بنیاد شهید شهرری برگزار شد.

خانواده شهیدان مصطفی شفیعیان، علیرضا نعمتی، محسن اسماعیلی نیز در این نشست معنوی حضور داشتند.

این مراسم با قرائت یک جزء قرآن کریم ادامه یافت و به ارواح پاک شهیدان شفیعیان، نعمتی، اسماعیلی و چله دوان هدیه شد و سپس از خانواده معزز این شهیدان تکریم به عمل آمد.

امام جمعه شهرری، فرماندار ویژه شهرری، شهردار، قائم مقام، معاونین و مدیران ارشد شهری شهرداری منطقه ۲۰، جمعی از خانواده معظم شهدا و معتمدان محلی از حاضرین مراسم بیت النور منزل شهید چله دوان بودند.

بر اساس این گزارش طرح جزء خوانی «بیت النور» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی، گرامیداشت یاد و نام شهدا و تکریم خانواده معظم شهدا ویژه ماه مبارک رمضان به اجرا درآمده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *