انفجار کارگاه خیابان توریست قربانی گرفت؛

جان باختن یکی از مصدومین حادثه انفجار مهیب خیابان توریست به علت سوختگی شدید

از ۳ مجروح زیر آوار که در بیمارستان هفتم تیر ری بستری و تحت درمان قرار گرفته بودند ظهر امروز یکی از مصدومان که در این حادثه دچار ۸۰ درصد سوختگی شدید شده بود در گذشت.

جان باختن یکی از مصدومین حادثه انفجار مهیب خیابان توریست به علت سوختگی شدید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز ؛بر اساس گزارشات رسیده از ۳ مجروح زیر آوار در حادثه انفجار خیابان توریست که در بیمارستان هفتم تیر ری بستری و تحت درمان قرار گرفته بودند ظهر امروز یکی از مصدومان که در این حادثه دچار  ۸۰ درصد سوختگی شده بود در گذشت.

بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار باقرشهرنیوز شدت انفجار به حدی بود که درب کارگاه به خیابان پرت شده است و حال دو نفر از مصدومان که در بیمارستان بستری هستند مساعد است.

به گفته مسئول آتش نشانی شهرداری باقرشهر، علت این حادثه نشت گاز شهری داخل منزل بود که متاسفانه محل حادثه به صورت صد درصد تخریب شده و دو منزل کناری نیز آسیب دیده اند.

ابوالفضل رضایی در خصوص این حادثه گفت:در این حادثه ۴ منزل تخریب شده و شدت انفجار به حدی بوده است که شیشه های منازل اطراف شکسته است.

وی گفت:یکی از واحدهای تخریب شده تولیدی بوده، یکی نانوایی و دو واحد دیگر مسکونی بوده است.

رضایی در خصوص این حادثه ضمن تسلیت و همدردی با بازماندگان این حادثه دلخراش به کلیه همشهریان عزیز توصیه کرد هنگام استفاده از لوازم گاز سوز نکات ایمنی را رعایت نموده. از لوازم استاندارد استفاده کنند شلنگ ها و بست های فرسوده را تعویض نمایند و از مفتول بجای بست استفاده نکنند و به هنگام ترک منزل از بسته بودن شیر های گاز مطمئن شوند. و حتی المقدور اتصالات لوازم گاز سوز را بصورت ادواری کنترل نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *