امام جمعه موقت باقرشهر،

حل مشکلات مردم به جامعه برکت خواهد داد

یک قضای حاجت و حل یک مشکل مردم، گرامی تر و و محبوب تر از یک ماه عبادت در مسجد است، حل مشکلات مردم به جامعه برکت خواهد داد.

ب️ه گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین عظیما امام جمعه موقت باقرشهر در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن دعوت به تقوای الهی به بیان حدیثی از امام حسن مجتبی(ع) پرداخت و گفت: یک قضای حاجت و حل یک مشکل مردم، گرامی تر و و محبوب تر از یک ماه عبادت در مسجد است، حل مشکلات مردم به جامعه برکت خواهد داد.

️ وی در ادامه گفت: پیاده روی باشکوه ایام اربعین که از نجف تا کربلا انجام شد، عزت و اقتدار حسین(ع) و جهان شیعه را نشان داد، انشاله روز به روز بر عزت و اقتدار شیعه افزوده شود؛ عزت دنیا و آخرت در این است که واجبات خدا را انجام دهیم و از محرمات دوری کنیم، سعادت جامعه و فردافرد همه ما این است که احترام خداوند را همواره حفظ نمائیم.

وی افزود: از همه مردم منطقه باقرشهر و کهریزک و روستاهای اطراف که سیل آسا به طرف مرقد مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) راهپیمایی کردند و همچنین از همه مسئولین و زحمتکشان برگزاری این راهپیمایی باشکوه تقدیر و تشکر می نمائیم، انشاله خداوند به همه این عزیزان خیر و برکت عطا فرماید.

امام جمعه موقت باقرشهر در ادامه به دیدار روز گذشته رهبر معظم انقلاب با دانشجویان اشاره و به بیان بخشی از فرمایشات رهبری در این دیدار پرداخت وگفت: دانشجویان باید همواره در خط اهل بیت و ولایت ثابت قدم باشند.

حجت الاسلام والمسلمین عظیما در پایان با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی ماه صفر گفت: خوشبختانه در باقرشهر و کهریزک هیات های عزاداری فراوانی وجود دارد، همه اعمال ما قطعا مورد توجه امام زمان(عج) است، شهادت امام رضا(ع) امام مجتبی و رحلت پیامبر بزرگ اسلام در این ایام قرار دارد، باید باحضور پرشور در مجالس عزاداری اهل بیت به این مجالس رونق دهیم و در شهر و کوچه ها و خیابان ها به نشانه عزاداری پرچم های عزا برپا کنیم.

مجتبی پرک رئیس شورای اسلامی باقرشهر، سروان مهقانی جانشین کلانتری باقرشهر در نمازجمعه این هفته حاضر بودند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *