مسئول مرکز آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کهریزک؛

تخریب غیر اصولی در منطقه صنعتی کهریزک حادثه ساز شد

نیروهای امداد و نجات پس از حضور در محل حادثه مشاهده کردند که طبقه اول یک واحد صنعتی در حین تخریب غیر اصولی، فروریخته و ۳ کارگر در زیر اوار مدفون شده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ وحید فروغی با اعلام این خبر گفت: ۲۱ ابان ماه با تماس یکی از شهروندان خبر وقوع حادثه ای در منطقه صنعتی احمدآباد به مرکز آتش نشانی کهریزک ارسال شد که بلافاصله نیروهای ایستگاه شماره یک و دو به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول مرکز آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کهریزک در ادامه افزود: نیروهای امداد و نجات پس از حضور در محل حادثه مشاهده کردند که طبقه اول یک واحد صنعتی در حین تخریب غیر اصولی، فروریخته و ۳ کارگر در زیر اوار مدفون شده اند.

فروغی در تشریح این خبر گفت: نیروهای امداد و نجات در کوتاهترین زمان اقدام به اجرای عملیات آواربرداری برای نجات کارگران پرداختند و دو کارگر که بر اثر برخورد مصالح بر سر و صورت، دچار مصدومیت شدید شده بودند از زیر اوار نجات داده شده و از طریق نیروهای اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند و سپس جسد کارگر سوم که جوانی ۱۸ ساله بود و در همان دقایق اول فروریختن آوار، جان خود را ازدست داده بود نیز با تلاش نیروهای امداد و نجات آتش نشانی از زیر آوار بیرون اورده شد.

مسئول مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک، مهمترین دلیل وقوع این حادثه را تخریب غیر اصولی بنا و استفاده از کارگران غیر ماهر عنوان کرد و گفت: اگر کارفرمایان این واحد صنعتی توصیه ها و اصول ایمنی را مورد توجه قرار داده بودند ، هرگز چنین حادثه ای رقم نمیخورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *