همزمان با سراسر کشور؛

راهپیمایی یوم الله 13 آبان در باقرشهر برگزار می شود

راهپیمایی یوم الله 13 آبان همزمان با سراسر کشور در باقرشهر هم برگزار می شود و مردم ولایت مدار باقرشهر و نواحی اطراف با تجمع در مقابل مصلی بزرگ باقرشهر ، انزجار خود را از مستکبران نشان می دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز ، راهپیمایی یوم الله 13 آبان در باقرشهر صبح روز چهارشنبه از ساعت 9:30 صبح از ابتدای بلوار 30 متری امام خمینی(ره) باقرشهر آغاز و از آنجا به سمت میدان شهدا و نهایتا مردم شریف باقرشهر با تجمع حداکثری خود در جلوی مصلی بزرگ باقرشهر با سردادن شعار های کوبنده ، استکبار ستیزی خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

13920813000790_PhotoL
بر این اساس، آیت الله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر همگام با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی فراخوانی از مردم شریف باقرشهر و کهریزک جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت به عمل آورد و خواستار حضور حداکثری مردم در صحنه مبارزه با استکبار جهانی و نشان دادن خشم و نفرت خود علیه مستکبران و خلق حماسه ای دیگر در تاریخ کشور شد.

DSC03969-300x250

متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

یوم الله سیزدهم آبان تجلی حقیقی، مولود عینی، الگوی امروزی و تمام نمای پیام تاریخی ، جهانشمول و مفاهیم ارزشمند و گران سنگ حماسۀ جاویدان قیام عاشورای حسینی است و آمریکای جنایتکار خائن و مخل نظم و امنیت عمومی جهان به عنوان شیطان بزرگ، مصداق اتم استکبار و فرزند نامشروع جریان های طاغوتی و سلطه اغواگرایانه شیاطین است.

مراسم 13 آبان امسال، روز بزرگ «مرگ بر آمریکا » است و تازمانی که سیاست‌های استکباری وخوی ظالمانه و ددمنشانه آمریکا علیه ایران و سایر کشورها و دولت‌های مستقل، آزادی‌خواه و عزت طلب ادامه یابد، نه اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» ، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت‌های انقلاب اسلامی حذف نمی‌شود، بلکه این شعار و پیام با وسعت و فراگیری تاریخی و آزادی بخش خود و با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی، دیپلماتیک و انسانی، هرروز فراگیر تر و جهان شمول‌ تر از قبل می‌شود.

شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر صهیونیسم و اسرائیل  و مرگ بر استکبار  امروز ملت عاشورایی ایران، ترجمان همان شعار هیهات منا الذله اباعبدالله الحسین(ع) در ظهر عاشورا و همان لعنت بر یزید و لبیک به ندای جاودان هل من ناصر ینصرنی امام حسین (ع) در طول تاریخ است.

به درستی رمز، آزادگی و عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران، استکبارستیزی و مقابله با سلطه‌گران عالم است و وجه اشتراک عاشورای حسینی و سه واقعۀ مهم یوم الله 13 آبان، همان روح مبارزه با ظلم و ظالم و استکبار است.

در پایان این اطلاعیه دفتر و ستاد نماز جمعه باقرشهر و کهریزک ، با دعوت از مردم به حضور حداکثری در این راهپیمایی، آمده است: با حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی خود در ویژه مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سردادن شعار همیشگی خود یعنی، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، فریاد رسای «هیهات منا الذله» حسینی را بار دیگر به گوش وجدان‌های آگاه و حقیقت‌طلب جهان برسانند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *