پیام تبریک تیم خبری باقرشهر نیوز به مناسبت هفته بسیج

در این برهه زمانی حساس که در غرب کشور و در سرمای طاقت فرسا به هموطنان عزیز زلزله زده کرمانشاهی خدمت می کنند هفته بسیج را تبریک و تهنیت عرض می نماییم

تیم خبری باقرشهر نیوز هفته بسیج را خدمت، جناب سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله ره وبسیجیان دلاور شهرستان ری و تمام بسیجیانی که در این برهه زمانی حساس که در غرب کشور و در سرمای طاقت فرسا به زلزله زدگان عزیز کرمانشاهی خدمت می کنند هفته بسیج را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

سلام و درود خدا و مقربان درگاهش بر آزاد مردان و آزاد زنانی که در طول دفاع مقدس با ایثار و از خود گذشتگی و تلاش و مجاهدت ، عزت و سرافرازی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند .

عرض ادب و ارادت خالصانه به محضر تمامی جانبازان و آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بویژه بسیجیان ایثارگر که مخلصانه و بدون چشمداشت ، قربتا الی الله برای آسایش و آرامش و افتخار امروز ما از هستی خود گذشتند .

سلامی از عمق وجود بر جانبازان شیمیائی و نخائی که سالهاست زمین گیر شده اند تا نام ایران اسلامی سربلند باشد و سلامی از صدق دل بر کسانی که گمنامانه در راه دفاع از دین و میهن و ارزشهای گرانقدر آن تلاش کردند و تلاش آنها هیچ کجا دیده نشد و کسی از آن یادی نکرد .

درود خدا برشما فرمانده محترم جناب سرهنگ اصغر آرزومندی ؛کلیه پرسنل ؛بسیجیان شهرستان ری و همه کسانی که در هر شرایطی و در هر لباسی و در هر موقعیتی که قرار دارند خصوصا در این برهه زمانی حساس که در غرب کشور و در سرمای طاقت فرسا به زلزله زدگان عزیز کرمانشاهی خدمت می کنند . هفته بسیج بر شما وبسیجیان ایران اسلامی و مردم غیور ایران تبریک و تهنیت باد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *