مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک اعلام کرد؛

حریق، محل ضایعات پلاستیک در کهریزک منجر به سوختن کارخانه کارتن سازی شد / تصاویر

نیروهای آتش نشانی ایستگاه شماره یک کهریزک با اطلاع از حریق، محل ضایعات پلاستیک در روستای قلعه سید بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز،«وحید فروغی» با تشریح این خبر گفت: در روز یکشنبه مورخ، دوازدهم آذرماه نود و شش در ساعت یک و چهل دقیقه بامداد شخصی با آتش نشانی و خدمات ایمنی کهریزک تماس و اعلام آتش سوزی به آدرس :کهریزک،روستای قلعه سید،پشت باسکول هاتفی،خیابان ولیعصر(عج) نمود.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک در ادامه به خبرنگار باقرشهر نیوز گفت: عوامل ایستگاه شماره یک به محل حریق اعزام و مشاهده گردید که ضایعات مواد پلاستیک نایلون در محیط باز در حال سوختن میباشد و دود و شعله زیادی به هوا برخواسته و حریق به داخل سوله سرایت نموده است.

فروغی افزود: نیروها بلافاصله اقدام به اطفا حریق نمود ولی با توجه به حجم گسترده حریق و سرایت نمودن آتش به ملک مجاور(کارخانه کارتن سازی)درخواست نیروی کمکی از ایستگاه شماره دو گردید و عوامل ایستگاه شماره دو سریعا به محل حریق اعزام گردیدند.

وی در پایان گفت: نیروهای ایستگاه های آتش نشانی شهرداری کهریزک پس از چندین ساعت دست و پنجه نرم کردن با حریق موفق به اطفا کامل حریق شده و پس از جمع آوری اطلاعات و تجهیزات و دادن نکات ایمنی لازم محل حریق را به مقصد ایستگاه جهت آبگیری ترک نمودند.