در دفتر شهردار باقرشهر برگزار شد،

برگزاری دومین جلسه کارگروه تجدید ممیزی املاک در دفتر شهردار باقرشهر

دومین جلسه کارگروه تجدید ممیزی املاک در دفتر شهردار باقرشهر برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ دومین جلسه کارگروه ممیزی املاک با حضور دبیر و اعضای این کاگروه در دفترشهردار باقرشهر برپا گردید .
شهردار باقرشهر در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) گفت : تجدید ممیزی املاک شهر کار بسیار بزرگ و وسیعی است که با توجه به توانمندی های همکاران در مجموعه شهرداری و آشنابودن با فضای شهری از امسال قرار شده این کار توسط اعضای کارگروه شهرداری باقرشهر صورت گیرد .
وی در ادامه اظهار داشت : با توجه به سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ جمعیت باقرشهر حدود ۶۶ هزار نفر است که این آمار دقیق نیست و برخی از محله های باقرشهر هنوز سرشماری نشده اند که در این کارگروه قصد داریم به آمار دقیقی از جمعیت و املاک باقرشهر دست یابیم .
ناصری پور در این جلسه یادآور شد : میزان عوارض آلایندگی که از سمت پالایشگاه نفت تهران به شهرداری باقرشهر تعلق می گیرد بسیار کم است و این در حالی است که بیشترین آسیب را از نظر آلودگی های مختلف مردم باقرشهر می بینند و این میزان عوارض آلایندگی ظلم در حق مردم باقرشهر است .
شهردار باقرشهر با اشاره به اینکه تجدید ممیزی املاک توسط مجموعه شهرداری خروجی بسیار خوبی خواهد داشت ، تصریح کرد : با توجه به حسن سلیقه و دقت نظر اعضای کارگروه تا به امروز مطمئنا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های شهرداری ، این امر در تمامی زمینه های شهرداری تاثیر گذار خواهد بود و امیدواریم که بتوانیم با ساختن شهری آباد و پیشرفته مردم باقرشهر را به حقشان برسانیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *