فرمانده حوزه مقاومت بسیج 451 ثامن الحجج؛

اعزام 45 نفر از زیارت اولی‌های باقرشهر به اردوی زیارتی مشهد مقدس

در راستای طرح اعزام مشهد اولی‌ها، با هدف تشویق و ارتقاء روحیه معنوی و استفاده از فضای معنوی بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام 45نوجوان به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، ایرج اسدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج 451 ثامن الحجج (ع) از اعزام 45نوجوان از باقرشهر به وسیله یک دستگاه اتوبوس به مدت 5روز تحت عنوان حلقه های صالحین نوع الف به زیارت امام رضا (ع) خبر داد.

وی افزود: در راستای طرح اعزام مشهد اولی ها، با هدف تشویق و ارتقاء روحیه معنوی و استفاده از فضای معنوی بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام به مشهد مقدس اعزام شدند.

اسدی اظهار کرد: اردوهای زیارتی و تشرف به اماکن مقدس به ویژه زیارت قبور ائمه اطهار علیهم السلام، اثرات بسیار خوبی در روح و روان انسان به خصوص نوجوانان و جوانان ایجاد می کند و رفتار و شخصیت آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد، این اردوها که به همت حوزه مقاومت بسیج 451 ثامن الحجج (ع) ایمان و معنویت و همچنین امنیت روانی را در قلب انها ایجاد می کند، امید است این اردوهای زیارتی بتواند نقش بسزایی در رشد و تعالی افراد ایجاد کند. در اخر از زحمات بانیان وشعبه تربیت وآموزش حوزه ومربیان آنان که این گروه را همراهی مینمایند قدردانی میگردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *