دستگیری چهار متهم در کارگاه ساخت مواد مخدر پس از حریق

همزمان با اجرای عملیات از سوی نیروهای آتش نشانی، نیروهای مبارزه با مواد مخدر نیز ۴ متهم حاضر در مکان حریق را که احتمال مشارکت در فعالیت کارگاه ساخت شیشه را داشتند، شناسایی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ دستگیری چهار متهم در کارگاه ساخت مواد مخدر پس از حریق همزمان با اجرای عملیات از سوی نیروهای آتش نشانی کهریزک، وحید فروغی با اشاره به این خبر گفت: پس از دریافت پیام حریق، نیروهای آتش نشانی به محل حریق در خیابان ایران زمین واقع در جاده واوان حضور یافته و مشاهده کردند از سوله‌ای واقع در ملکی ۱۵۰۰ متری دود غلیظی درحال انتشار است، اما زمانی که نیروهای آتش‌نشانی قصد اطفای حریق با آب را داشتند بر اساس هشدار نیروهای مبارزه با مواد مخدر مطلع شدند که این حریق مشکوک به آتش‌سوزی ناشی از تهیه مواد مخدر صنعتی شیشه است و استفاده از آب به دلیل وجود مواد شیمیایی احتمال انفجار را به همراه دارد.

مسئول آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک افزود: به همین منظور نیروهای آتش‌نشانی با استفاده از دستگاه‌های تنفسی و کپسول‌های پودری داخل کانون حریق شده و عملیات اطفاء را آغاز کردند اما باتوجه به وسعت حریق، خاموش کردن شعله‌های آتش به راحتی امکان پذیر نبود و نیروهای آتش‌نشانی با هماهنگی‌های انجام شده از سیستم آبرسانی استفاده کرده و پس از مدت زمان کوتاهی بدون وقوع خطر و انفجار موفق به خاموش کردن آتش شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای عملیات از سوی نیروهای آتش نشانی، نیروهای مبارزه با مواد مخدر نیز ۴ متهم حاضر در مکان حریق را که احتمال مشارکت در فعالیت کارگاه ساخت شیشه را داشتند، شناسایی کردند. نیروهای آتش‌نشانی نیز پس از اطفای کامل حریق و کسب اطمینان خاطر از سرد شدن محیط محل حادثه را ترک کردند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *