مسئول آتش نشانی کهریزک؛

آتش‌سوزی کارخانه گرانول در جاده قدیم قم

نیروها بلافاصله اقدام به قطع برق و گاز نموده و همزمان با عملیات اطفا اقدام به جابجایی مواد قابل اشتعال از کانون حریق نموده و موفق به اطفا کامل حریق شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ وحید فروغی مسئول آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک با اشاره به آتش‌سوزی کارخانه گرانول در جاده قدیم قم گفت: روز دوشنبه بیستم آذرماه نود و شش در ساعت هجده از مرکز فرماندهی تهران به آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کهریزک تماس و اعلام آتش‌سوزی به آدرس، جاده قدیم قم، خیابان شهید مدنی، کارخانه گرانول نمودند.
مسئول آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک افزود: عوامل ایستگاه شماره دو به محل حریق اعزام و مشاهده گردید که ملکی به متراژ تقریبی 3500 متر مربع دارای سوله‌ای به متراژ 1000 متر مربع و دارای دو طبقه واحد اداری به متراژ 150 متر مربع با کاربری صنعتی(تولید گرانول) در داخل سوله یک دستگاه گرانول از قسمت انتهای دستگاه طعمه حریق شده است.
وحید فروغی گفت: نیروها بلافاصله اقدام به قطع برق و گاز نموده و همزمان با عملیات اطفا اقدام به جابجایی مواد قابل اشتعال از کانون حریق نموده و موفق به اطفا کامل حریق شدند و پس از اطمینان از اطفا کامل و دادن نکات ایمنی لازم و جمع‌آوری اطلاعات و تجهیزات محل حریق را به مقصد ایستگاه ترک نمودند.

وی در پایان گفت: علت این حادثه سهل انگاری فردی تشخیص داده شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *