نشست مشترک سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) و شهردار کهریزک

به منظور هم افزایی و هم اندیشی مناسب بین دو نهاد شهرداری و سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، شهردار کهریزک و سرهنگ آرزومندی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ نشست مشترک شهردار کهریزک و فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) به منظور هم افزایی و هم اندیشی مناسب بین دو نهاد شهرداری و سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) انجام شد.

شهردار کهریزک در این نشست به اهمیت رسالت بسیج در امور اجتماعی و فرهنگی و مذهبی شهر اشاره کرد و گفت: نیروهای شهرداری برای اجرای برنامه ها وارائه خدمات به شهروندان نیز باید روحیه جهادی و بسیجی وار داشته باشند تا بتوانند خدمات ارزشمند و تاثیر گذاری را ارائه دهند.

مهندس نعمت زاده، بسیج را یکی از بازوهای کمکی شهرداری در اجرای برنامه های مشارکتی در مناسبت های ملی و مذهبی عنوان کرد و گفت : برپایی نمایشگاه های فرهنگی، راهپیمایی های ملی و مذهبی، یادواره های شهدا، دیدار و دلجویی از خانواده شهدا و… مجموعه برنامه هایی است که می تواند با مشارکت این دو نهاد و از طریق حوزه ها و پایگاه های بسیج برگزار شود.

در ادامه این نشست، سرهنگ آرزومندی نیز به ظرفیت ها و برنامه های سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) اشاره کرد و حضور پرشور اهالی شهر و مدیران شهرداری را در همایش های حماسه نه دی را نشان از همدلی مردم شهر برای مقابله با فتنه های دشمن برشمرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *