برپایی پایگاه اهدای خون در شهرداری باقرشهر؛

بازدید و اهدای خون فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره)به همراه اعضای شورای اسلامی و شهردار باقرشهر

با حضور فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار باقرشهر و مسئولین ادارات و جمع کثیری از شهروندان در محل ساختمان شهرداری باقرشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ با توجه به رخدادها و زلزله‌های اخیر شاهد کاهش ذخایر خونی و نیاز مبرم مراکز درمانی ونیز به منظور حفظ و افزایش مشارکت شهروندان شهرداری باقرشهر اقدام به برپایی پایگاه انتقال خون اقدام کرد.

امروز سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) به همراه پرسنل و مجتبی پرک رئیس شورا، حسین ابراهیمی و حسین گراوند اعضای شورای اسلامی شهر باقرشهر، ناصری پور شهردار باقرشهر و مسئولین ادارات و جمع کثیری از شهروندان در محل ساختمان شهرداری باقرشهر برای اهداء خون حاضر شدند.

اصغر آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) به خبرنگارما گفت: این مراسم ترویج فرهنگ خونگیری و کمک به بیماران نیازمند به خون می‌باشد، با توجه به زلزله‌های اخیر این اقدام فرصت خوبی برای توجه به نیازمندان در تمامی حوزه‌ها می باشد.

سرهنگ ارزومندی اهدای خون را یکی از انسانی‌ترین هدایایی دانست که هر انسان می‌تواند به همنوع خود هدیه نماید.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) ضمن تقدیر و تشکر از همه پرسنل زحمتکش انتقال خون استان تهران، هدف از اهدای خون را نجات جان همنوع و افزایش روحیه ایثار و از خودگذشتگی عنوان و افزود: اهدای خون یکی از مهمترین ارکان همدلی و کمک به همنوع در جامعه امروزی محسوب می گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *