فرمانده حوزه بسیج گلصار؛

کشف 17 کیلو ماده مخدر شیشه در کارگاه تولید گیاهان دارویی

با پیگیری‌های انجام شده و با هماهنگی و دستور مقام قضایی به کارگاه مذکور ورودنموده و با بررسی دقیق‌تر این محل عدوات ساخت مواد مخدر را کشف شد و پس از جستوجو مقدار ۱۷ کیلو گرم ماده مخدر شیشه از این مکان کشف گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ کشف 17 کیلو ماده مخدر شیشه در کارگاه تولید گیاهان دارویی توسط حوزه بسیج گلحصار و دستگیری چهار نفر از افراد این باند توسط نیروی انتظامی پس از بررسی محل تولید این مواد.

قربانی فرمانده حوزه بسیج گلصار در این خصوص به خبرنگار ما گفت: این باند در کارگاهی که به ظاهر مشغول تولید گیاهان دارویی در محدوده گلحصار بوداند که پس از رسد اطلاعاتی نیروهای گمنام امام زمان(عج) مشخص گردید که اقدام به ساخت مواد عفیونی شیشیه در این مکان می‌نمودند.

فرمانده حوزه بسیج گلصار افزود: با پیگیری‌های انجام شده و با هماهنگی و دستور مقام قضایی به کارگاه مذکور وردنموده و با بررسی دقیق محل عدوات ساخت مواد مخدر را کشف شد و با بررسی دقیق تر مقدار ۱۷ کیلو گرم ماده مخدر شیشه از این مکان کشف گردید.

وی گفت: پس از صورتجلسه و تحویل مواد به نماینده نیروی انتظامی، عوامل نیروی انتظامی در جریان این مورد قرار گرفته و با پیگیری‌های بیشتر در این خصوص چهار نفر از اعضای این باند دستگیر کردند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *