مسئول آتش‌نشانی شهرداری کهریزک؛

ترافیک سنگین در جاده قم به دلیل واژگونی دو دستگاه خودرو نیسان

واژگونی دو دستگاه خودرو نیسان حامل بار میوه(پرتقال) به علت ریختن ضایعات بازیافتی(لجن) در سطح جاده موجب ترافیک سنگین در جاده قدیم قم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، وحید فروغی با اشاره به این خبر گفت: روز سه شنبه پنجم دی شخصی با آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کهریزک تماس و اعلام حادثه در جاده قدیم تهران قم، بالاتر از مهدی آباد،ا بتدای مرکز بازیافت نمود.
مسئول اتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک افزود: به محض اعلام حادثه عوامل امداد و نجات ایستگاه شماره دو سریعا به محل حادثه اعزام و مشاهده گردید که مقدار زیادی ضایعات بازیافتی(لجن) در سطح جاده به طور پراکنده پخش شده و باعث لغزندگی جاده و واژگونی دو دستگاه خودرو نیسان حامل بار میوه (پرتقال) شده و بار این دو خودرو بر سطح جاده ریخته شد که باعث ایجاد ترافیک سنگین در این محور گردیده است.
وحید فروغی گفت: نیروها بلافاصله اقدام به ایمن‌سازی، بازدید و بررسی از محل نموده و پس از هماهنگی با عوامل راهور و راهداری اقدام به شستشوی جاده با استفاده از آب نمود که به علت حجم زیاد ضایعات ریخته شده در سطح جاده درخواست تانکر کمکی شد و اقدام به شستشوی جاده گردید.

نیرو پس از شستشوی محل و جمع‌آوری اطلاعات و تجهیزات و تحویل محل به عوامل راهور محل حادثه را به مقصد ایستگاه ترک نمود.


انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *